Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Masca de par

Trateaza-ti parul cu o masca hidratanta si hranitoare. Descopera in colectia Sephora unele dintre cele mai indragite masti profesionale de par care readuc la viata varfurile deteriorate, stralucirea, frumusetea, volumul si sanatatea podoabei tale capilare! Datorita brandurilor de renume, precum Christophe Robin, Sephora Collection, Moroccanoil, Olaplex si alte branduri de renume, parul tau nu a fost niciodata mai atragator!



93 Produse
  • Clean at Sephora

    Sephora Collection

    Masca de noapte pentru păr

    Masca cremă pentru îngrijirea părului + bonetă
    Coco (30 ml)

    31,00 Lei

    103,33 lei / 100ml

    120

    Disponibil in 2 variante

  • AMIKA

    Soulfood

    Masca nutritiva
    250 ml

    176,00 Lei

    70,40 lei / 100ml

    2266

    Disponibil in 2 variante

  • Moroccanoil

    Intense Hydrating Mask

    Masca intens hidratanta
    250 ml

    De la

    98,00 Lei

    89,60 lei / 100ml

    133

    Disponibil in 2 variante

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Masca hidratanta intensiva cu acid hialuronic
    250 ml

    219,00 Lei

    87,60 lei / 100ml

    1416
  • Moroccanoil

    Wightless Hydrating Mask

    Masca hidratanta ultra-lejera
    250 ml

    245,00 Lei

    98,00 lei / 100ml

    1457
  • Exclusiv

    Sephora Collection

    Masca reparatoare si fortifianta

    produs de ingrijire reparator
    200 ml

    88,00 Lei

    44,00 lei / 100ml

    9
  • AMIKA

    The Kure

    Masca reparatoare intensiva
    100 ml

    De la

    141,00 Lei

    141,00 lei / 100ml

    503

    Disponibil in 2 variante

  • AMIKA

    Bust Your Brass Blond Polaire

    Masca reparatoare intensiva
    250 ml

    219,00 Lei

    87,60 lei / 100ml

    259
  • Exclu web

    KERASTASE

    Symbiose Masque Revitalisant Essentiel

    Masca revitalizanta anti-matreata
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    50
  • Hot on social

    De la

    120,00 Lei

    160,00 lei / 100ml

    218

    Disponibil in 2 variante

  • Olaplex

    No. 3 Plus Ultimate Repair Treatment

    Produs de ingrijire reparator pentru par
    100 ml

    De la

    170,00 Lei

    170,00 lei / 100ml

    456

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Nutritive Masquintese

    Masca intens hranitoare pentru par uscat
    200 ml

    270,00 Lei

    135,00 lei / 100ml

    536
  • KERASTASE

    Genesis Masque Reconstituant

    Masca fortfianta pentru par slabit
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    81
  • KERASTASE

    Chronologiste Masque Intense Regenerant

    Masca regeneranta si revitalizanta
    200 ml

    325,00 Lei

    162,50 lei / 100ml

    945
  • Ouai

    Fine to Medium Hair Treatment Mask

    Masca tratament pentru parul fin
    236 ml

    De la

    125,00 Lei

    91,10 lei / 100ml

    29

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    Moroccanoil

    Overnight Leave-In Mask

    Masca de noapte fara clatire
    120 ml

    250,00 Lei

    208,33 lei / 100ml

    416
  • KERASTASE

    Première Masque Filler Réparateur

    Masca reparatoare cu efect de umplere
    200 ml

    De la

    143,00 Lei

    162,50 lei / 100ml

    47

    Disponibil in 2 variante

  • Exclu web

    KERASTASE

    Résistance Masque Thérapiste

    Masca pentru parul foarte deteriorat
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    172
  • Exclu web

    KERASTASE

    Blond Absolu Masque Cicaextreme

    Masca intens hidratanta post-decolorare
    200 ml

    292,00 Lei

    146,00 lei / 100ml

    308
  • Noutate

    CHAMPO

    Pitta

    Masca reparatoare pentru parul subtire si deteriorat
    150 ml

    276,00 Lei

    184,00 lei / 100ml

    9
  • Exclusiv

    Olaplex

    Rich Hydration Mask

    Masca hidratanta intensa (par mediu spre gros sau uscat)
    200ml

    234,00 Lei

    117,00 lei / 100ml

    327
  • REDKEN

    250ml

    247,00 Lei

    98,80 lei / 100ml

    35
  • Ouai

    Thick Hair Treatment Mask

    Masca tratament pentru par
    236 ml

    215,00 Lei

    91,10 lei / 100ml

    1529

Ai vazut 24 produse din 93

Remediu SOS pentru parul uscat si lipsit de vitalitate, masca de par ne salveaza vietile. Vei gasi masti de par folosite de profesionistii din saloanele de coafura, pentru a le adauga in rutina de ingrijire ca masca de noapte sau pentru a le aplica dupa dus. Imbogatite cu agenti hidratanti precum untul de karité, jojoba sau uleiul de cocos, mastile de par intaresc fibra parului si lasa un parfum placut.

Cum alegi masca de par ideala pentru nevoile tale

Mastile de par oferite de Sephora reunesc cele mai bune proprietati pentru a-ti oferi intocmai ceea ce ai nevoie pentru parul tau, astfel:

  • Par deteriorat si uscat? Nu iti face probleme, vei gasi intotdeauna pe stoc cele mai bune produse pentru tine! Ai nevoie cu siguranta de o formula hranitoare, care ingrijeste atent parul tau si ii ofera acestuia protectia de care are nevoie! In cazul in care varfurile sunt despicate sau intreaga podoaba capilara este slabita, este indicat sa aplici un tratament de tipul leave-in, cu textura cremoasa si hranitoare!
  • Te confrunti cu un fir de par lipsit de volum si extra fin? Atunci opteaza pentru cele mai noi masti de par de la Coco & Eve, Bumble and Bumble, Olaplex sau The Inkey List, iar parul tau va primi toate complimentele dorite oriunde si oricand!
  • Ai parul vopsit, iar stralucirea, aspectul sanatos si volumul se observa din ce in ce mai rar, imediat dupa ce ti-ai colorat parul? In cazul acesta ai nevoie de o masca puternica care sa-i redea parului tau frumusetea de odinioara! Adauga in ritualul tau de ingrijire pentru par o masca profesionala speciala pentru podoaba capilara vopsita!

Parul nostru este instantaneu mai moale la atingere si mai usor de periat dupa aplicarea mastii de par! Pentru a avea grija de el cu usurinta, alege-ti peria de par cu grija si uita de periajele prea frecvente. Pentru o rutina perfecta, indiferent de nevoile parului tau, dar si de dorintele tale, este indicat sa folosesti la fiecare spalare un balsam hranitor si hidratant!
 

De exemplu: nume@exemplu.com