Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Toate produsele

COLOR WOW



22 Produse
  • Color Wow

    Dream Coat Extra Strength

    Tratament ultra-hidratant
    200ml

    208,00 Lei

    104,00 lei / 100ml

    1285
  • Color Wow

    Get In Shape

    Spray pentru coafarea parului 2 in 1
    150ml

    140,00 Lei

    93,33 lei / 100ml

    97
  • Exclusiv

    Color Wow

    Dream Coat for Curly Hair

    Spray pentru definirea buclelor
    200 ml

    172,00 Lei

    86,00 lei / 100ml

    723
  • Color Wow

    Dream Cocktail Coconut-Infused

    Tratament hidratant pentru stralucire
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    1245
  • Color Wow

    Dream Cocktail Carb-Infused

    Tratament pentru volum
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    2387
  • Color Wow

    Color Security Shampoo

    Sampon pentru par normal
    250 ml

    158,00 Lei

    63,20 lei / 100ml

    1260
  • Color Wow

    Raise The Root

    Spray pentru parul fara volum
    150 ml

    148,00 Lei

    98,67 lei / 100ml

    823
  • Color Wow

    Dream Cocktail Kale

    Tratament pentru parul deteriorat
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    1769
  • Color Wow

    Dreaming

    Produs de ingrijire de ultima generatie - reparare si netezire
    215 ml

    224,00 Lei

    104,19 lei / 100ml

    689
  • Color Wow

    Hooked

    Sampon pentru parul cret
    295 ml

    158,00 Lei

    53,56 lei / 100ml

    365
  • Color Wow

    One Minute Transformation

    Crema pentru stilizarea parului
    120 ml

    146,00 Lei

    121,67 lei / 100ml

    1092
  • Exclusiv

    Color Wow

    Color Security Conditioner

    Balsam pentru protejarea culorii par normal si gros
    250 ml

    173,00 Lei

    69,20 lei / 100ml

    323
  • Exclusiv

    Color Wow

    Color Security Conditioner

    Balsam pentru protejarea culorii par normal si fin
    250 ml

    173,00 Lei

    69,20 lei / 100ml

    615
  • Color Wow

    Youth Juice

    Produs de ingrijire a pielii capului cu colagen
    50 ml

    267,00 Lei

    534,00 lei / 100ml

    726
  • Exclusiv

    Color Wow

    200 ml

    168,00 Lei

    84,00 lei / 100ml

    1689
  • Color Wow

    Money Mist

    Balsam hidratant fara clatire, anti-incretire
    150 ml

    189,00 Lei

    126,00 lei / 100ml

    1392
  • Color Wow

    Xtra Large Bombshell Volumizer

    Spuma de par pentru volum
    200 ml

    173,00 Lei

    86,50 lei / 100ml

    2310
  • Color Wow

    Pop and Lock Shellac

    Serum revitalizant
    55 ml

    148,00 Lei

    269,09 lei / 100ml

    1580
  • Exclusiv

    Color Wow

    Mini Money Masque

    Masca pentru par bogat
    50ml

    92,00 Lei

    184,00 lei / 100ml

    341
  • Color Wow

    Money Mask

    Masca pentru par
    215 ml

    281,00 Lei

    130,70 lei / 100ml

    791
  • Color Wow

    Xtra Large Bombshell Volumizer

    Spuma de par pentru volum
    50 ml

    87,00 Lei

    174,00 lei / 100ml

    1556
  • Color Wow

    Snag Free Pre-Shampoo Detangler

    Sampon pentru descurcarea parului
    295 ml

    158,00 Lei

    53,56 lei / 100ml

    370

Ai vazut 22 produse din 22

De exemplu: nume@exemplu.com