Din cauza unor operatiuni interne, pot aparea intarzieri in livrarea comenzilor pana pe data de 21.09.

Parfum aromatic

Lumea parfumurilor este deosebit de vasta, iar printre infinitele creatii, regasim si parfumul aromatic, ce este recunoscut ca facand parte integrata in cultura umana de secole. Transpune-te in universul rafinamentului, decoperind farmecul parfumurilor aromatice. Cunoscute pentru notele lor unice si captivante, acestea te vor invalui cu o simfonie de esente delicioase si irezistibile. Adauga o nota revigoranta tinutelor tale din perioadele calduroase si incanta-ti simturile cu amestecuri complexe de ierburi proaspete, cimbru, rozmarin, salvie, lavanda sau menta. Exploreaza selectia Sephora si defineste-ti stilul cu un parfum aromatic de neuitat.



63 Produse
  • Versace

    30 ml

    De la

    420,00 Lei

    1.400,00 lei / 100ml

    308

    Disponibil in 3 variante

  • Doar la Sephora

    Kayali

    The Wedding Velvet Santal 35

    Apa de parfum intensa
    10 ml

    De la

    172,00 Lei

    1.720,00 lei / 100ml

    40

    Disponibil in 2 variante

  • Armani

    Acqua di Gio Parfum

    Parfum barbati
    30 ml

    De la

    559,00 Lei

    1.863,33 lei / 100ml

    729

    Disponibil in 4 variante

  • Guerlain

    75 ml

    De la

    674,00 Lei

    898,67 lei / 100ml

    204

    Disponibil in 3 variante

  • Estee Lauder

    Bronze Goddess Nuit

    Eau de Parfum
    50 ml

    De la

    382,50 Lei

    765,00 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 2 variante

  • Azzaro

    Azzaro The Most Wanted

    Eau de Parfum Intense
    100 ml

    De la

    467,00 Lei

    600,00 lei / 100ml

    855

    Disponibil in 2 variante

  • Rabanne Fragrances

    Phantom in Red

    Parfum Elixir
    50 ml

    De la

    536,00 Lei

    1.072,00 lei / 100ml

    644

    Disponibil in 4 variante

  • Versace

    Crystal Emerald

    Apa de Parfum
    30 ml

    De la

    421,00 Lei

    1.403,33 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 3 variante

  • Tom Ford

    Fucking Fabulous

    Eau de Parfum
    30 ml

    De la

    1.144,00 Lei

    3.813,33 lei / 100ml

    851

    Disponibil in 3 variante

  • Noutate

    PHLUR

    Father Figure

    Apa de parfum
    50 ml

    De la

    499,00 Lei

    998,00 lei / 100ml

    200

    Disponibil in 2 variante

  • Burberry

    30 ml

    De la

    496,00 Lei

    1.653,33 lei / 100ml

    1453

    Disponibil in 4 variante

  • Jean Paul Gaultier

    Le Male Elixir

    Parfum - Note de Lavanda, Boabe Tonka & Benzoina
    75 ml

    De la

    582,00 Lei

    776,00 lei / 100ml

    2959

    Disponibil in 2 variante

  • Tom Ford

    Neroli Portofino

    Eau de Parfum
    250 ml

    De la

    885,00 Lei

    1.031,00 lei / 100ml

    650

    Disponibil in 4 variante

  • Exclusiv

    PHLUR

    Father Figure

    Apa de parfum, format de voiaj
    9,5 ml

    168,00 Lei

    1.768,42 lei / 100ml

    402
  • Doar la Sephora

    Kayali

    10 ml

    De la

    172,00 Lei

    1.720,00 lei / 100ml

    254

    Disponibil in 2 variante

  • Noutate

    PHLUR

    Beach Skin

    Spray parfumat pentru par si corp
    88 ml

    De la

    147,00 Lei

    163,33 lei / 100ml

    189

    Disponibil in 2 variante

  • Rituals

    Ritualul Ayurveda

    Betisoare parfumate
    250 ml

    De la

    85,00 Lei

    62,00 lei / 100ml

    21

    Disponibil in 3 variante

  • Carolina Herrera

    50 ml

    De la

    573,00 Lei

    1.146,00 lei / 100ml

    918

    Disponibil in 3 variante

  • Maison Margiela

    REPLICA Jazz Club

    Eau de Toilette
    30 ml

    De la

    415,00 Lei

    1.383,33 lei / 100ml

    829

    Disponibil in 2 variante

  • Burberry

    Hero

    Parfum
    100 ml

    De la

    655,00 Lei

    870,00 lei / 100ml

    1355

    Disponibil in 3 variante

  • Mugler

    A-Men Fantasm

    Apa de parfum
    100 ml

    586,00 Lei

    586,00 lei / 100ml

    1

    Disponibil in 2 variante

  • SALT AND STONE

    Body Mist

    Spray de corp cu neroli si busuioc
    100 ml

    237,00 Lei

    237,00 lei / 100g

    3271
  • Burberry

    Burberry Goddess

    Lotiune pentru corp
    200 ml

    359,00 Lei

    179,50 lei / 100ml

    2032
  • Doar la Sephora

    Rare Beauty

    Find Comfort Body & Hair Mist

    Spray parfumat pentru par si corp
    100 ml

    169,00 Lei

    169,00 lei / 100ml

    1390

Ai vazut 24 produse din 63

De exemplu: nume@exemplu.com