Descopera o colaborare legendara pentru sezonul sarbatorilor.

Descopera

Minis&more



37 Produse
  • Exclusiv

    Ole Henriksen

    Pout Preserve Lip Treatment

    Tratament hidratant pentru buze
    Sweet Macaron (12ml)

    110,00 Lei

    916,67 lei / 100ml

    1420

    Disponibil in 12 variante

  • Doar la Sephora

    Summer Fridays

    Sheer Skin Tint

    Acid hialuronic + squalan
    3 (30ml)

    235,00 Lei

    783,33 lei / 100ml

    164

    Disponibil in 12 nuante

  • Doar la Sephora

    Laneige

    Bouncy & Firm Eye Sleeping Mask

    Masca noapte, de ochi, suplete si fermitate
    20ml

    170,00 Lei

    850,00 lei / 100ml

    686
  • Doar la Sephora

    Byoma

    Liptide PH Lip Oil

    Ulei pentru buze
    5 ml

    69,00 Lei

    1.380,00 lei / 100ml

    114
  • Doar la Sephora

    Laneige

    Lip Glowy Balm

    Balsam de buze
    Fruits Rouges (10g)

    113,00 Lei

    1.130,00 lei / 100g

    2227

    Disponibil in 6 nuante

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Butta Drop Body Milk

    Lapte de corp hidratant
    185 ml

    186,00 Lei

    100,54 lei / 100ml

    1195
  • Doar la Sephora

    Sol de Janeiro

    Cheirosa 76 Perfume Mist

    Spray parfumat pentru par si corp
    90ml

    De la

    130,00 Lei

    144,44 lei / 100ml

    1373

    Disponibil in 2 variante

  • KERASTASE

    Elixir Ultime Huile Originale

    Rezerva ulei de par reincarcabil
    75 ml - Reîncărcabil

    De la

    265,00 Lei

    142,40 lei / 100g

    1320

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Makeup by Mario

    SoftSculpt®

    Ser bronzant si sculptant
    Light (30 ml)

    223,00 Lei

    743,33 lei / 100ml

    551

    Disponibil in 7 nuante

  • Doar la Sephora

    Byoma

    Liptide Lip Oil

    Ulei pentru buze
    5 ml

    69,00 Lei

    1.380,00 lei / 100ml

    104
  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Plush Puddin'

    Mască De Buze Reparatoare Intensivă
    Vanilla (15 g)

    123,00 Lei

    820,00 lei / 100ml

    996

    Disponibil in 5 variante

  • The Ordinary

    100 ml

    82,00 Lei

    82,00 lei / 100ml

    269
  • Clean at Sephora

    AMIKA

    The Wizard

    Primer fara silicon pentru descurcarea parului
    150 ml

    De la

    76,00 Lei

    111,33 lei / 100ml

    662

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Byoma

    Liptide Lip Mask

    Masca pentru buze
    Reincarcabil - 200 ml

    69,00 Lei

    1.380,00 lei / 100ml

    107
  • The Ordinary

    Ser de corp cu acid salicilic 0,5 %

    Ser de corp, anti-imperfectiuni
    240ml

    102,00 Lei

    42,50 lei / 100ml

    10
  • The Ordinary

    240 ml

    100,00 Lei

    41,67 lei / 100ml

    271
  • Moroccanoil

    Tratament Moroccanoil Violet

    pentru par blond, cu șuvițe sau grizonat
    50 ml

    207,00 Lei

    414,00 lei / 100ml

    59

    Disponibil in 2 variante

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Flash

    Masca glossy stralucire instantanee
    200 ml

    176,00 Lei

    88,00 lei / 100ml

    379
  • Exclu web

    Fable & Mane

    Sampon pentru volum

    par mai des si mai rezistent
    250ml

    148,00 Lei

    59,20 lei / 100ml

    594
  • Pixi

    ON-THE-GLOW BRONZE

    Baton hidratant colorat
    Soft Glow (19 g)

    136,00 Lei

    715,79 lei / 100g

    Nicio recenzie

    Disponibil in 4 nuante

  • Clean at Sephora

    AMIKA

    Hydro Rush

    Sampon hidratant intensiv cu acid hialuronic
    275 ml

    152,00 Lei

    55,27 lei / 100ml

    726
  • Aveda

    Be Curly Advanced™

    Enhancer Cream
    200 ml

    194,00 Lei

    97,00 lei / 100ml

    60

    Disponibil in 2 variante

  • Doar la Sephora

    Fenty Skin

    Hydra Vizor Huez

    Crema hidratanta colorata - SPF 30, mineral
    SHADE 1 (50 ml)

    191,00 Lei

    382,00 lei / 100ml

    2

    Disponibil in 10 nuante

  • Exclu web

    Fable & Mane

    Balsam pentru volum

    par mai des si mai rezistent
    250ml

    148,00 Lei

    59,20 lei / 100ml

    530

Ai vazut 24 produse din 37

De exemplu: nume@exemplu.com